HAKKIMIZDA

 

Hakkımızda

 

Yazılım ve mühendislik alanında bir çok kurum ve kuruluşa vermiş olduğumuz hizmetlerden aldığımız tecrübe gücümüzü, bilgi ve teknoloji çağını yakından takip ederek iş hayatımıza uyarlıyoruz.

Geliştirdiğimiz yazılım ve çözüm ürünlerimizin jenerik olmasına dikkat ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına entegre edilebilir çözümler üretmek önceliğimizdir. Kurum ve kuruluşların ellerinde bulunan verilerin anlamlandırılması, iş zekası, raporlama araçları ve kurumsal yazılım çözümleri temel faaliyet alanlarımızdır.

Her zaman ileriye dönük çözümler ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak iş yönetimimizi ve iş kalitemizi en yüksek standartlarda tutmak ve vermiş olduğumuz hizmetin eder bedeline layık olması ise önceliklerimizden bir diğeridir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Firmamızın birinci amacı; Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmektir. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, yüksek kalitede yazılım ve çözümler üretmek temel misyonumuzdur.

Ürünlerimizin ihtiyaca yönelik çözümler sunmasını, iş süreçlerini kolaylaştırmasını, zamandan kazanç ve maksimum fayda sağlamasını amaçlıyoruz. Ürünlerimiz; ileride doğabilecek ihtiyaçlarınız da göz önüne alınarak büyümeye uygun biçimde tasarlanır. Tek bir çatı altında toplanabilir ya da yetki ve ihtiyaçlar dahilinde istenilen departmanlara ayrılabilir.

Gelişen bilgi teknoloji çağında zamanın gerisinde kalmayın. Gelin size özel çözümleri birlikte üretelim...

Kalite & Olgunluk

 

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede;

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı,
  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi,
  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı taahhüt ederiz.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Firmamız, hizmet verdiği alanlarda gizlilik, bütünlük ve tüm fiziksel/elektronik bilgi varlıklarını korumayı taahhüt etmektedir. Bilgi ve bilgi güvenliği gereksinimleri kurumsal hedeflerimiz ile aynı doğrultuda olacaktır. Firmamız yönetimi değişime açık, iyi eğitim almış, konusunda yetkin personel istihdamı sağlayacaktır. Sektör içerisinde rekabeti sağlayacak donanım ve altyapıyı bulunduracaktır.

İş sürekliliği ve acil durum planları, veri yedekleme prosedürleri, virüslerden ve bilgisayar korsanlarından sakınma, erişim kontrol sistemleri ve bilgi güvenliği ihlal bildirimi vb. tedbirler, faaliyetlerimizin temel taşlarını oluşturacaktır. Yapılan risk değerlendirmeleri sonucunda elde edilen açıklıklar ve tehditler bertaraf edilerek müşteri ve personelimizin bilgilerine güvenli erişim sağlanacaktır. Ayrıca risk değerlendirmeleri sonucunda amaçlarımızı belirleyip bu amaçlarım başarılması için gerekli olan kaynaklar ve şartlar sağlanacaktır.

Bu politikayı gerçekleştirmek için başta çalışanlarımızın Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarını çalışma biçimi haline getirmelerini beklemekteyiz. Tüm personel ve belirli üçüncü tarafların Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili uygun eğitimleri alması sağlanacaktır.

Bilgi güvenliği ile ilgili uygulanabilir şartlar ve bu şartların getirdiği fırsatlar ve gereklilikler yerine getirilecek ve bu şartlar sürekli iyileştirilecektir. Ayrıca firmamızın, personelimizin ve tüm ilgili tarafların bu sisteme adaptasyonu sağlanacaktır. Bilgi Güvenliği Politikamız yılda bir kez ya da firmamızla ilgili önemli değişikliklerin olması durumunda uygunluğunu, doğruluğunu ve etkinliğini sağlamak için yönetim ve birim sorumlularının katılımıyla gözden geçirilmekte ve güncelliği sağlanmaktadır.